• vandens ratas icon

  vandens ratas icon
 • geras katilas icon

 • Atsiskaitymas visais bankais

  Atsiskaitymas visais bankais
Akrilinės Yra 85 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • RAVAK

  Ravak - didžiausias akrilinių vonių ir dušo kabinų gamintojas Centrinėje ir Rytų Europoje. Greta standartinių produktų, tokių kaip dušo kabinos , dušo padėklai , akrilinės vonios, gaminamos vandens masažo sistemos. Ravak tikslas gaminti, atsižvelgiant į pirkėjų poreikius ir pageidavimus. Patikėkite, kad esama daiktų, kurie daugelį metų gali Jums nuolat teikti džiaugsmo. RAVAK visada siekia, kad Jūsų namai būtų jaukesni, gražesni, o Jūs liktumėte patenkinti.

 • CERSANIT

  Cersanit S.A. yra vienas didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Europoje. Bendrovės pagrindinę produkciją sudaro sanitarinės keramikos gaminiai, dušo kabinos, akrilinės vonios ir dušo padėklai, vonios baldai, aksesuarai bei keraminės plytelės. Kompanija gamina aukštos kokybės gaminius, o asortimentas apima tiek pigų tiek vidutinį segmentą. Cersanit produkcija puikiai žinoma ir vertinama tiek Rytų tiek Vakarų Europoje. Vonios kambarių įrengimo srities klientai didelį dėmesį skiria kokybei, todėl Cersanit daro viską, kad būtent kokybė būtų charakteringa šios firmos prekiniu ženklu pažymėtų produktų savybe. Cersanit pirmoji iš santechninės keramikos gamintojų Lenkijoje įvedė integruotą valdymo sistemą, kuri susideda iš ISO 9001 kokybės valdymo bei ISO 14001 aplinkos valdymo sistemų.

 • ROLTECHNIK

  Roltechnik kompanija įkurta 1991 m., Čekijoje. Roltechnik buvo viena pirmųjų Rytų Europoje kompanijų, pradėjusi gaminti dušo kabinas ir sieneles. Gaminiai eksportuojami į daugiau kaip 20 šalių. Gamintojas didelį dėmesį kreipia į gyvenamosios aplinkos saugojimą. Įmonėje įdiegtos modernios kokybės ir aplinkos valdymo sistemos, atitinkančios tarptautines normas.

 • KYMA

  Įmonė UAB ”POLIPLASTAS” įkurta 1998 metais. Įmonė gamina vonias, masažines vonios, įvairios paskirties talpyklas, įvairaus stiklo, plastiko apdailos bei dizaino elementus ir kitus gaminius. Gaminama produkcija sėkmingai realizuojama daugelyje Europos valstybių: Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Čekijoje, Baltarusijoje ir t.t. Įmonės sukurtas formas gamybos procese naudoja ne tik Danijos, Ispanijos gamintojai, bet ir Kinijos, bei Jungtinių Amerikos Valstijų kompanijos.

 • PAA

  PAA - viena iš pirmųjų ir iki šiol sėkmingai dirbančių santechnikos gamintojų Baltijos šalyse, su išvystytu eksporto tinklu nuo Vakarų iki Rytų Europos apimant Skandinaviją, Rusiją, Baltarusiją ir Ukrainą. Kūrybiškumo, inovacijų pritaikymas kuriant ir gaminant produktus, suteikia savito išskirtinumo tarp daugelio santechnikos gamintojų. Latvijoje ir kitose šalyse PAA prekės ženklas asocijuojasi su akmens masės ir spalvotomis vonios kambario kolekcijomis. PAA gaminiai - puikus stiliaus, ergonomikos ir funkcionalumo derinys.

 • Balteco

  „Balteco“ yra Estijos privataus kapitalo įmonė, gamybinę veiklą pradėjusi 1990 metais. Pagrindinė veikla – paprastų, masažinių ir akmens masės vonių, dušo kabinų, garinių pirčių, dušo panelių ir sienelių bei minibaseinų gamyba ir prekyba. Šiuo metu „Balteco“ yra didžiausia vonių gamintoja Šiaurės Europoje. Daugybę jos sukurtų naujovių naudoja ir kiti pripažinti Europos gamintojai. „Balteco“ gali pasidžiaugti daugiau nei 100 000 patenkintų klientų visame pasaulyje. Įmonė turi visą Estiją apimantį pardavėjų tinklą ir pardavimo atstovybes daugelyje Europos valstybių. „Balteco“ suteiktas ISO 9001:2008 kokybės valdymo sertifikatas.

 • JIKA

  JIKA vonios kambariuose dera tradicija ir kokybė bei atsispindi naujausios pasaulyje vyraujančios tendencijos. Aukštos kokybės gamybinis procesas apgalvotas iki mažiausių smulkmenų. Aiškiai matomas šio prekės ženklo pajėgumas, jo dominuojanti padėtis rinkoje tarp kitų higieninės keramikos gaminių gamintojų ir dešimtmečių patirtis. JIKA vonios kambario pasaulyje jausitės patogiai, saugiai ir lepinami praktinių patogumų.

 • THEMA LUX
 • Kiti gamintojai
puslapyje
Rodoma 25 - 48 iš 85 dalykų
Rodoma 25 - 48 iš 85 dalykų

Follow us on Facebook