Prekių filtras

 • vandens ratas icon

  vandens ratas icon
 • geras katilas icon

 • Atsiskaitymas visais bankais

  Atsiskaitymas visais bankais
WC dangčiai Yra 17 prekės(-ių).

Klozeto dangtis – paprastas, tačiau labai svarbus vonios akcentas

Vonios kambario įrengimas ar renovavimas yra nelengvas, bet kiekvienam būstui reikalingas procesas. Tualeto dangtis – viena iš neatsiejamų šios namų dalies detalių. Sudarytas iš įvairių formų sėdynės, dažniausiai apvalios ar ovalios, ir dangčio, kuriuo uždengiamas unitazo dubuo, šis įtaisas suteikia patogumo, atlieka estetinę funkciją bei sumažina nemalonius kvapus. 

Geras WC dangtis turi būti lengvai valomas, kokybiškas, patogus ir pritaikytas tualeto dubeniui. Klozeto dangčiai taip pat gali turėti daug modernių funkcijų – lėto nusileidimo, greito nuėmimo ar apšvietimo. Kai kurių įtaisų sėdynės yra gaminamos iš specialaus plastiko, kurio sudėtyje yra medžiaga, pasižyminti antigrybeliniu bei antibakteriniu poveikiu ir taip užtikrinanti puikią higieną.

Kaip išsirinkti Jūsų vonios kambariui tinkamiausią tualeto dangtį?

Dangtis iš pradžių gali pasirodyti kaip visai nereikšmingas unitazo priedas. Visgi akcija klozeto dangčiui anaiptol nėra pats svarbiausias dalykas planuojant pirkimą, nes ir šį produktą renkantis reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

 • Forma – perkant klozeto dangčius reikia atsižvelgti į Jūsų tualeto dubens tipą. Dažniausiai naudojamos formos – apvali ir pailga. Apvalaus dubens tualetai daugiausiai naudojami senesniuose namuose, o pailgi – modernios statybos būstuose.
 • Medžiaga – tualeto dangčiai dažniausiai yra pagaminti iš plastiko arba medžio. Kiekviena šių medžiagų turi savų privalumų bei trūkumų – plastikiniai dangčiai paprastai lengvesni, nesunkiai valomi ir ilgiau tarnauja, o mediniai yra sunkesni (krisdami ant klozeto dubens gali įskilti) ir tvirtesni bei vonios kambariui suteikia prabangos įspūdį.
 • Uždarymo tipas – jei Jus erzina uždaromo unitazo dangčio garsas, apsvarstykite galimybę įsigyti šį gaminį su lėto nusileidimo mechanizmu soft close, kuris savaime lėtai ir tyliai užsidaro.
 • Dizainas – patys populiariausi klozeto dangčiai yra baltos spalvos, kuri asocijuojasi su švara, tačiau šiais laikais gamintojai gali pasiūlyti įvairiausių spalvų ir stilių dangčių, derančių prie bet kurio vonios kambario. Naujausi dangčių modeliai – šviečiantys tamsoje, kurie užtikrina, jog daugiau niekada nakties metu nebūsite apakinti ryškios šviesos.
 • Papildomos funkcijos – tobulėjant technologijoms, šiuolaikiniai tualeto dangčiai siūlo daug daugiau nei bet kada anksčiau, pradedant įmontuotomis naktinėmis lemputėmis bei šildoma sėdyne ir baigiant bidė funkcija bei savaiminiu valymu. Taip pat gaminami ir unikalūs unitazo dangčiai, pritaikyti pratinti vaikus naudotis tualetu.

Jei Jums kyla klausimų ar reikia pagalbos užsisakant bei renkantis prekes, susisiekite su mūsų specialistais, kurie suteiks visą reikalingą informaciją. Tai padaryti galite parašę el. paštu evadyba@vandensratas.lt arba paskambinę nurodytais telefono numeriais – 370 678 87258 ir +370 656 38445. Mes taip pat garantuojame greitą ir pigų pristatymą visoje Lietuvoje (pagal atskirą susitarimą – ir į užsienio valstybes). Pasirinkite Vonia Jums ir nepasigailėsite, nes mes esame įsitikinę, jog kiekvieno kokybiško produkto, taip pat ir klozeto dangčio kaina turi būti prieinama visiems, o aptarnavimas – aukščiausio lygio.

Subkategorijos

 • ALCA PLAST

  Alcaplast kompanija įkurta 1998 m. Čekijoje. Šiuo metu Alcaplast yra viena didžiausių santechnikos gamintojų Centrinėje ir Rytų Europoje. Kompanijos produkcijos asortimentą sudaro unitazų bakelių vandens pyldymo vožtuvai, įvairūs sifonai, trapai bei potinkinės sistemos. Įmonė gamyboje naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas. Jos visa gaminama produkcija yra sertifikuota ir atitinka kokybės standartą ISO 9001:2001. Šiuo metu Alcaplast gaminiai užima dominuojančias pozicijas Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Lenkijoje bei Baltijos šalyse, taip pat didelė produkcijos dalis eksportuojama į Vakarų Europą bei Artimuosius Rytus.

 • CERSANIT

  Cersanit S.A. yra vienas didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Europoje. Bendrovės pagrindinę produkciją sudaro sanitarinės keramikos gaminiai, dušo kabinos, akrilinės vonios ir dušo padėklai, vonios baldai, aksesuarai bei keraminės plytelės. Kompanija gamina aukštos kokybės gaminius, o asortimentas apima tiek pigų tiek vidutinį segmentą. Cersanit produkcija puikiai žinoma ir vertinama tiek Rytų tiek Vakarų Europoje. Vonios kambarių įrengimo srities klientai didelį dėmesį skiria kokybei, todėl Cersanit daro viską, kad būtent kokybė būtų charakteringa šios firmos prekiniu ženklu pažymėtų produktų savybe. Cersanit pirmoji iš santechninės keramikos gamintojų Lenkijoje įvedė integruotą valdymo sistemą, kuri susideda iš ISO 9001 kokybės valdymo bei ISO 14001 aplinkos valdymo sistemų.

 • JIKA

  JIKA vonios kambariuose dera tradicija ir kokybė bei atsispindi naujausios pasaulyje vyraujančios tendencijos. Aukštos kokybės gamybinis procesas apgalvotas iki mažiausių smulkmenų. Produkcija gaminama naudojant natūralias žaliavas bei naujausias technologijas. Patrauklus gaminių dizainas, aukšta kokybė, nepriekaištingas funkcionalumas ir platus pasirinkimas lėmė kompanijos sėkmę. JIKA vonios kambaryje visada jausitės patogiai ir saugiai, galėsite atsipalaiduoti bei pasilepinti.

 • IDEAL STANDART

  Ideal Standard jau daugiau nei 100 metų gamina aukščiausios kokybės vonios kambario įrangą. Kompanija dirba su žymiausiais pasaulio dizaineriais kurdama tvirtus ir patikimus produktus, kurie ne tik gražūs bet ir amžini. Ideal Standard gamina produktus, kurie yra suderinami su realiu pasauliu ir realiais žmonėmis. Žmonėmis, kurie žino kas jie yra, kurie myli savo vonios kambarį, kurie nori išgyventi ypatingas akimirkas savo jaukioje erdvėje.

 • Kiti gamintojai

  Kitų gamintojų dangčiai.

 • Karo Plast
Rodoma 1 - 17 iš 17 dalykų
Rodoma 1 - 17 iš 17 dalykų

Follow us on Facebook