Keramikinės

Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Kategorijos
  Gamintojas
  Medžiaga:
  Kilmės šalis:
  • vandens ratas icon

   vandens ratas icon
  • geras katilas icon

  • Atsiskaitymas visais bankais

   Atsiskaitymas visais bankais
  Keramikinės Yra 8 prekės(-ių).

  Kodėl keramikinė virtuvės plautuvė pagyvins namų dizainą?

  Virtuvė yra viena iš svarbiausių vietų namuose, čia praleidžiama dalis dienos. Gaminamas maistas, valgoma kartu su šeima, neretai pasisodiname ir svečius prie vieno didelio stalo. Virtuvės dizaino kūrimas dažniausiai būna vienas iš pirmųjų, kai tik įsigyjame naują būstą arba planuojame remontą. Pagal virtuvės spalvas ir toną, dažnai pradedame dekoruoti svetainę, kuri dažnai būna sujungta kartu su virtuvės dalimi. Niekas kitas virtuvei nesuteiks tokio šarmo kaip solidi keramikinė plautuvė. 

   

  Vonia Jums yra internetinė ir fizinė parduotuvė, kurioje galite rasti labai platų vonios, virtuvės ir kitų buities prekių. Internetinėje parduotuvėje yra pigus ir platus pasirinkimas, todėl čia prekes galite įsigyti pigiau nei santechnikos parduotuvėse didžiuosiuose prekybos centruose. Klientų aptarnavimo specialistai internetu arba telefono skambučiu jums atsakys į visus rūpimus klausimus, patars ir padės išsirinkti labiausiai tinkančią kriauklę jūsų namams. 

  Kokios yra keraminės plautuvės pagrindinės savybės?

  Iš keraminės medžiagos padarytos buities prekės yra vertinamos pagal savo solidarumą ir subtilumą. Šios medžiagos dirbiniai neatrodo pigiai, kaip pavyzdžiui gali atrodyti iš plieno padarytos kriauklės. Iš keramikos padaryti produktai yra gaminami naudojant aukščiausio lygio technologijas, todėl jie ne tik sudaro gražų ir įsimenamą vaizdą, bet yra ir labai higieniški

   

  Keramikinės kriauklės virtuvei niekuo nesiskiria nuo plautuvės voniai arba tualetui. Visos iš šios medžiagos pagamintos plautuvės yra pritaikytos kasdieniniam naudojimui ir papildo namų interjerą ten kur yra vandens šaltinis. Vis tik dažniau žmonės šias plautuves renkasi į virtuvę, dėl solidžiosišvaizdos ir investuodami į bendrą virtuvės interjerą. 

   

  Kai kurie žmonės keramikines plautuves renkasi į vonios kambarį galvodami, kad plaunant indus jos gali susigadinti, todėl vonioje ši plautuvė išlaikys savo grožį ilgiau. Tai yra netiesa, kadangi iš keraminės medžiagos pagaminti produktai yra itin kokybiški ir sunkiai pažeidžiami, todėl net ir kiekvieną dieną plaudami indus jūs nepažeisite šios kriauklės paviršiaus. Tai yra viena iš tų savybių, kodėl produktai iš šios medžiagos yra taip vertinamas ir dažnai perkamas. 

   

  Vonia Jums internetinėje parduotuvėje galite įsigyti spalvotas keramines plautuves virtuvei. Tai yra dar viena savybė, dėl kurios šios plautuvės susilaukia tokio didelio dėmesio. Jums mėgstamo dizaino kriauklę galite rinktis iš baltos, grafito, kašmyro, magnolijos, pilkos masės arba juodos spalvos. Ši plati spalvų gama leidžia visiems klientams priderinti naują plautuvę prie bet kokio virtuvės interjero. Su šiuo spalvų pasirinkimu jūs galite plautuvę pritaikyti prie viso kambario spalvų arba pasirinkę išskirtinę spalvą kriauklę padaryti pagrindiniu virtuvės akcentu. 

  Kur galima įsigyti keramikinę plautuvę Vilniuje?

  Su Vonia Jums parduotuve galite susisiekti keliais skirtingais būdais:

  • Fizinės parduotuvės - mažmeninės bei didmeninės prekybos parduotuvę galite rasti Kalvarijų g. 125, o dar viena parduotuvė yra Savanorių pr. 176, čia vykdoma mažmeninė prekyba. Atvykę į parduotuves šiais adresais jūs galėsite pageidaujamą prekę tą pačią minutę pasiimti su savimi ir parsivežti namo.

  • Internetinė parduotuvė - Jeigu į Vilniuje esančias parduotuves atvykti galimybės nėra, nereikia nusiminti. Visą platų prekių sąrašą galite rasti internetiniame puslapyje. Apžiūrėjus puslapyje esančias prekes galite ne tik išsirinkti jums pageidaujamą keraminę plautuvę, bet ir iš karto nusipirkti. Atsiskaityti galite internetine bankininkyste arba pasinaudoti lizingo galimybe

  Visas įsigytas prekes Vonia Jums kurjeris pristatys visoje Lietuvoje arba atlikę rezervaciją internetu, galite atvykti patys ir atsiimti jums paruoštą prekę.

  Subkategorijos

  • FRANKE

   Franke – žymiausias pasaulyje virtuvinės įrangos gamintojas, žinomas už savo įsipareigojimus kokybei ir nesupainiojamą dizaino nuojautą. Savo gaminiams naudoja aukščiausios kokybės medžiagas ir moderniausias gamybos technologijas. Franke laikoma didžiausia nerūdijančio plieno plautuvių gamintoja pasaulyje ir viena iš lyderiaujančių virtuvės maišytuvų, gartraukių ir granitinių plautuvių gamintoja. Franke paverčia Jūsų darbą virtuvėje malonumu. Pajauskite 100 metų patirties ir kokybės dvasią.

  Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
  Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų

  Follow us on Facebook