• vandens ratas icon

  vandens ratas icon
 • geras katilas icon

 • Atsiskaitymas visais bankais

  Atsiskaitymas visais bankais
Granitinės Yra 38 prekės(-ių).

Ką verta žinoti apie granitinę plautuvę?

Šiuo metu labai didelis kiekis žmonių įsirenginėja butus arba nuosavus namus. Vonia bei virtuvė yra neatsiejama namų dalis, todėl ypač didelio dėmesio sulaukia įvairių kriauklių gamintojai. Pasirinkimas šių produktų tikrai didelis, todėl gamintojai konkuruoja tarpusavyje siūlydami pačius įvairiausius gaminius. Praustuvai bei kriauklės būna ne tik skirtingų dizainų, tačiau ir medžiagų. Nerūdijančio plieno, granitinės arba keramikinės. Tai trys dažniausiai naudojamos medžiagos kriauklių gamyboje. 

Granito kriauklės išsiskiria savo dizainu. Jos atrodo daug solidžiau nei pavyzdžiui nerūdijančio plieno kriauklės, tačiau jų kaina yra šiek tiek didesnė. Kainą sudaro granito medžiaga, kuri yra labai vertinama ir virtuvės interjerui sukuria papildomą grožį. Vonia Jums internetinėje parduotuvėje yra daugiau nei 30 skirtingų kriauklių iš kurių tikrai išsirinksite jums labiausiai tinkančią. 

Kodėl yra vertinamas granito praustuvas?

Šie praustuvai yra mėgiami klientų ir dažnai pasirenkami, kadangi savo dizainu žymiai skiriasi nuo standartinių nerūdijančio plieno kriauklių. Pagrindinės savybės, kodėl yra vertinami šie praustuvai yra:

 • Spalva - šios medžiagos kriauklės savo švelnia ruda spalva iš karto atkreipia akį. Ši maloni spalva lengvai derinama su virtuvės interjeru, kadangi dažnai panašios spalvos būna plytelės arba spintelės, prie kurių derės šis praustuvas. 

 • Dizainas - granitinė plautuvė turi didelį pasirinkimą tarp skirtingų dizainų. Tai nėra vieno tipo kriauklė. Vonia Jums parduotuvėje galite rasti apvalių, kvadratinių ar stačiakampių kriauklių, kurios tikrai atitiks visus jūsų keliamus dizaino reikalavimus. Skirtinga kriauklės forma tam tikrais atvejais leidžia sutaupyti vietos bei išnaudoti mažą virtuvę. 

Pirkti šias praustuves skatina tai, kad kokybės ir kainos santykis nėra išpūstas burbulas. Kaina yra pasiekiama visiems norintiems naujovių virtuvėje.  

Kada yra laikas keisti kriauklę?

Kartais žmonės visai nepastebi ir neatkreipia dėmesio į savo jau ilgus metus naudojamą kriauklę. Dažniausiai tik svečiuose atkreipiame dėmesį į kitų granitines virtuvines plautuves, kurios neretai patraukia akį. Tuo tarpu mes prie savų daiktų ir baldų priprantame ir visai nepastebime, kad jie jau yra itin susidėvėję ir naudoti juos yra ne tik nehigieniška, bet ir nemalonu. Kriauklė yra viena iš tų virtuvės interjero dalių, kurią naudojame kiekvieną dieną, todėl turėti švarią ir gražią plautuvę namuose yra tikras malonumas. 

Granitinis praustuvas gali būti tai, ko jūsų namuose trūko jau labai ilgą laiką. Jeigu nesiruošiate daryti pilno virtuvės remonto, nereikėtų bijoti įsigyti naują kriauklę. Pakeisti kriauklę nėra sudėtingas procesas. Visų dydžiai yra standartiniai, tad savo seną apvalią ar stačiakampę kriauklę nesunkiai galėsite pakeisti nauja. 

Kur įsigyti granito kriaukles?

Vonia Jums internetinė parduotuvė visada pasiruošusi atsakyti į visus jūsų klausimus bei padėti išsirinkti jums trokštamus produktus. Internetinėje parduotuvėje galite viską padaryti patys. Kriaukles galite rūšiuoti pagal skirtingus gamintojus bei kainas. Išsirinkę norimą produktą iš karto galite susimokėti internetine bankininkyste ir Vonia Jums kurjeris pristatys prekę visoje Lietuvoje. 

 

Jeigu renkantis prekę kyla klausimų, visada galite susisiekti su Vonia Jums aptarnaujančiu personalu el.paštu arba telefono numeriu. Granitinį praustuvą Vilniuje galite įsigyti Vonia Jums fizinėje parduotuvėje, kuri randasi Kalvarijų g. 125. Čia ne tik būsite maloniai aptarnauti ten dirbančių specialistų, bet visus dominančius praustuvus galėsite apžiūrėti gyvai bei galiausiai išsirinkti tinkamiausią variantą namams. Fizinėje Vonia Jums parduotuvėje galite gauti išskirtinių pasiūlymų dėl vienetinių prekių arba vykstant išpardavimui, todėl tikrai verta užsukti.

Subkategorijos

 • FRANKE

  Franke – žymiausias pasaulyje virtuvinės įrangos gamintojas, žinomas už savo įsipareigojimus kokybei ir nesupainiojamą dizaino nuojautą. Savo gaminiams naudoja aukščiausios kokybės medžiagas ir moderniausias gamybos technologijas. Franke laikoma didžiausia nerūdijančio plieno plautuvių gamintoja pasaulyje ir viena iš lyderiaujančių virtuvės maišytuvų, gartraukių ir granitinių plautuvių gamintoja. Franke paverčia Jūsų darbą virtuvėje malonumu. Pajauskite 100 metų patirties ir kokybės dvasią.

 • AQUASANITA

  UAB „Akvasanita“ – plautuvių iš dirbtinio granito gamybos lyderė Baltijos šalyse. 80 % pagamintos produkcijos įmonė eksportuoja ir sėkmingai parduoda daugiau nei į 30 pasaulio šalių. Didžiają eksporto dalį sudaro eksportas į ES, NVS, Balkanų regiono šalis, JAV. Lietuvos rinkoje dirbame nuo 2003 metų. SILICSANA granito kompozitą sudaro 80 % kvarco smėlis, kuris pasitelkus tradicinius gamybos metodus ir naudojant pažangias apdirbimo technologijas tampa kokybiška kompozitine medžiaga ir garantuoja aukštą Silicsana kokybę. Akvasanita technologai bendradarbiaudami su geriausiais Vokietijos kompozitinių komponentų kūrėjais sukūrė unikalų dervos ir užpildo mišinį (20%) dėl kurio SILICSANA ĮGAUNA: ypatingą medžiagos stabilumą, kuris lemia granito patvarumą ir garantuoja ilgesnį Silicsana gaminių naudojimą; papildomą granito tvirtumą, kuris užtikrina didesnį gaminių saugumą; paviršiaus yra neporėtas, glotnus, todėl medžiagos viduje nesikaupia nešvarumai ir gaminiai reikalauja mažiau priežiūros. Akvasanita plautuvių su Ionpure priedu paviršius dėl į granitą prisotintų sidabro jonų tampa visiškai atsparus bakterijoms. Nano sidabro dalelės suformuoja granito paviršiuje apsauginį apvalkalą, o antimikrobinis sidabro jonų efektas neleidžia daugintis bakterijoms bei mikrobams.

puslapyje
Rodoma 25 - 38 iš 38 dalykų
Rodoma 25 - 38 iš 38 dalykų

Follow us on Facebook