Vandens maišytuvai Yra 230 prekės(-ių).

Vandens maišytuvas – būtinas vonios ar virtuvės prietaisas

Čiaupas, skirtas karšto bei šalto vandens maišymui iki norimos temperatūros, yra neatsiejamas kiekvienų namų elementas. Maišytuvai šiais laikais gaminami įvairiausių formų, dydžių bei dizainų, o jų kainos taip pat smarkiai skiriasi, todėl pasirinkimas itin didelis.

Geri plautuvės maišytuvai yra kokybiški, patogūs naudoti ir pritaikyti naudojimo vietai – voniai, virtuvei ar praustuvui. Modernūs maišytuvai gali turėti daug išskirtinių funkcijų – integruotą judesio jutiklį, užtikrinantį bekontaktį naudojimąsi, nuosėdų bei kalkių valymo sistemą ar vandens taupymo technologiją.

Kaip išsirinkti Jums labiausiai tinkantį maišytuvą kriauklei?

Čiaupo paskirtis labai paprasta, bet esant dideliam pasirinkimui nuspręsti, kurį produktą įsigyti, gali tapti sudėtinga. Tačiau vien akcija vandens maišytuvams ar akiai patrauklus dizainas neturėtų būti pagrindiniai Jūsų kriterijai renkantis šiuos gaminius. Aptarkime, ką svarbu apgalvoti prieš perkant:

 • Rankenų skaičius – kiek ir kokio tipo rankenėlių Jums reikia? Maišytuvai su dviem rankenomis ar tradicine kryžmine rankena atrodo itin stilingai, tačiau praktiniu požiūriu vandens kranai su viena rankena turi daugiausiai privalumų. Juos daug patogiau naudoti, temperatūra yra lengviau reguliuojama, o ir valymas užtrunka trumpiau. Šiuolaikiški čiaupai taip pat gali turėti sensorinius jutiklius bei mygtukus, kurie sumažina bakterijų patekimo ant odos tikimybę ir yra higieniškesni.
 • Paskirtis ir tipas – kur maišytuvas bus naudojamas – vonioje, kriauklėje, duše ar bidė? Nuo to priklauso čiaupo tvirtinimo būdas (ant sienos, tiesiai į praustuvą ar kitur) ir ypatybės – ilgis, dydis, papildomos jungtys ar detalės, palengvinančios naudojimą.
 • Stilius – jei vonios kambarį ar virtuvę įrenginėjate pagal tam tikrą dizainą, atkreipkite dėmesį ir į maišytuvo stilių. Mažytis kranas didžiuliame praustuve ir atvirkščiai gali atrodyti šiek tiek neįprastai. Taip pat nepamirškite įsitikinti, ar naujasis vandens maišytuvas atitiks išgręžtas skyles Jūsų kriauklėje.
 • Ilgis ir forma – ieškokite maišytuvo, kuris nukreiptų vandenį į praustuvo centrą ir užtikrintų mažesnį taškymąsi. Jei turite didelę kriauklę ar maišytuvas bus montuojamas virtuvėje, kur plausite indus, apsvarstykite galimybę įsigyti čiaupą ilgu ir aukštu snapu, nes tai leis lengviau reguliuoti vandens srovę. Voniai geriausiai tinka kranai, pilantys vandenį 90 laipsnių kampu.
 • Vandens taupymas – renkantis maišytuvus reikia apgalvoti ir tai, ar pirkinys užtikrins efektyvų vandens naudojimą. Čiaupai su integruotomis taupymo technologijomis padės gerokai sumažinti sąskaitas ir prisidėti prie ribotų išteklių išsaugojimo.

Vonia Jums santechnikos parduotuvėje vandens maišytuvų kaina – visada žema. Mes užtikrinama greitą bei pigų pristatymą visoje Lietuvoje ir šimtaprocentinį klientų pasitenkinimą. Kyla klausimų ar reikia pagalbos? Nedvejodami kreipkitės į mūsų konsultantus, kurie yra pasiruošę Jums padėti. Susisiekti su Vonia Jums komanda galite el. paštu evadyba@vandensratas.lt ar nurodytais telefono numeriais – 370 678 87258 ir +370 656 38445. 

Subkategorijos

 • HANSGROHE

  Šios tarptautinės įmonės prekių ženklai „Hansgrohe“ ir „Axor“ visame pasaulyje tapatinami su kokybiškais, į dizainą orientuotais produktais. Mūsų tikslas - kurti ateities vonios kambario koncepcijas ir aplinką tausojančias technologijas. Sėkmės receptas - naujovių ir tradicijų derinys, praturtintas kryptingu įmonės mąstymu ir didele aistra vandens elementui.

 • GROHE

  Grohe AG yra didžiausia Europoje ir viena iš lyderių pasaulyje tarp santechninės įrangos gamintojų. Būdama pasauliniu lyderiu Grohe nustato kokybės, dizaino ir technologijų standartus. Grohe kokybė tai ne vien pažadas. Tai yra garantija, kad visi produktai ne tik patenkins klientų lūkesčius, bet juos ir viršys. Grohe dizainas tai ne tik nuostabi išvaizda, paviršiai ir medžiagos. Grohe gaminiai sukurti įkvėpti, sukurti ryšį tarp vandens ir vartotojo, skatina dialogą tarp gamtos ir žmogaus. Grohe – mėgaukitės vandeniu!

 • FRANKE

  Ką reikia žinoti apie Franke maišytuvus?

  Franke yra žymiausias pasaulyje virtuvės įrangos gamintojas. Labiausiai išsiskiria pagal produktų kokybę bei dizainą. Gaminiams yra naudojamos moderniausios technologijos ir aukščiausios kokybės medžiagos. Ši įmonė yra laikoma didžiausia tarp nerūdijančio plieno plautuvių gamintojų. Daugiau nei 100 metų sukaupta patirtis leidžia Franke plautuves laikyti aukščiausio lygio gaminiais. 

  Vonia Jums internetinėje parduotuvėje yra gausus šio gamintojo prekių pasirinkimas. Naršydami internete galite kelių mygtukų paspaudimu įsigyti šio pasaulinio lygio gamintojo prekes, o jeigu kils neaiškumų, visada galite susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais ir jie jums atsakys į visus rūpimus klausimus. 

  Kokie yra Franke vandens maišytuvų tipai?

  Sukaupta ilga įmonės patirtis bei bendradarbiavimas su dizaineriais leidžia įmonei sukurti skirtingus gaminius, pritaikytus skirtingus stilius mėgstantiems žmonėms. Platus pasirinkimas leidžia kiekvienam atrasti sau mėgstamą plautuvės maišytuvą Franke. Vonia Jums internetinėje parduotuvėje rasite šiuos tris skirtingus maišytuvų tipus: 

   

  • Active - šie maišytuvai yra chromo spalvos, kuri suteikia virtuvei solidarumo. Tai viena iš moderniausių Franke maišytuvų serijų. Jie dažniausiai būna be papildomų funkcijų ir skirti paprastam ir kasdieniniam naudojimui. 

  • BAT - šie maišytuvai pagaminti iš vario arba nerūdijančio plieno. Galima pasirinkti matinę arba chromo spalvas. Šie Franke plautuvės maišytuvai turi daug papildomų funkcijų. Vienas iš populiariausių modelių yra su ištraukiama žarna. Ištraukus vandens žarną iš maišytuvo galima vandens srovę nukreipti bet jokiu norimu kampu. 

  • Wellfresh - šie maišytuvai yra matinės spalvos. Jų pagrindinė savybė yra ta, kad turi dvi rankenėles - filtruotam ir nefiltruotam vandeniui. Tai leidžia turėti atskirai išbėgančio filtruoti vandens kranelį. Šio tipo maišytuvai yra pritaikyti buičiai ir suteikia galimybę turėti švarų filtruotą vandenį namuose. 

  Kokia yra Franke plautuvių priežiūra?

  Jeigu jūs jau kada nors esate turėję Franke gaminių, tikriausiai žinote, kad jų priežiūra paprasta, nereikalaujanti išskirtinių priemonių. Dėl itin aukštos gaminių kokybės, jų priežiūra nereikalauja daug laiko bei pastangų. Medžiaga iš kurių gaminamos šios plautuvės yra lengvai nuvaloma, todėl niekada nereikia gramdyti prilipusių nešvarumų. O dėl nerūdijančio plieno savybių, šios plautuvės gana ilgai nekeičia pirminės išvaizdos. 

  Dažniausiai šios plautuvės yra keičiamos, kai norima atsinaujinti arba vyksta virtuvės rekonstrukcija. Keičiant plautuvę, dažniausiai tenka keisti ir maišytuvą. Ši procedūra nėra sudėtinga, tereikia atjungti nuo vandentiekio dvi naudoto maišytuvo žarneles, vėliau prie vandentiekio vamzdžių prijungti naujo maišytuvo žarneles. Ši procedūra tikrai nereikalauja didelių žinių ar kantrybės. 

  Kur įsigyti Franke maišytuvą Vilniuje?

  Jeigu Vonia Jums internetinėje parduotuvėje radote jums patinkanti variantą, jį galite apžiūrėti gyvai, Vilniuje esančiose fizinėse Vonia Jums parduotuvėse. Parduotuvės yra Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė. Kalvarijų g. 125 esančioje parduotuvėje yra prekiaujama mažmenine bei didmenine prekyba, todėl itin verta apsilankyti jeigu domina didelis maišytuvų ar kitų vonios įrenginių kiekis. 

  Franke plautuvės pigiau galite rasti internetinėje Vonia Jums parduotuvėje. Čia dažnai taikomos įvairios nuolaidos. Naudojimasis internetine parduotuve yra labai patogus, kadangi išsirinkę jums patinkančią prekę, galite ją įsigyti kelių mygtukų paspaudimu. Atsiskaityti už prekes galite visais Lietuvoje veikiančias bankais, taip pat yra galimybė pasinaudoti lizingo paslaugomis. Jeigu bandant įsigyti prekę iškilo kažkokių klausimų, visada galite susisiekti su Vonia Jums aptarnaujančiu personalu telefonu arba el.paštu. 

  Įsigytas prekes visoje Lietuvoje jums pristatys Vonia Jums kurjeris arba galite atvykti į Vilniuje esančias fizines parduotuves. Atvykę atsiimti prekių gyvai, galėsite jas iš karto ir apžiūrėti.

 • ORAS

  Kompanija "ORAS" įkurta 1945m Suomijoje. Nuo pat įkūrimo pradžios įmonės tikslas gaminti ir pateikti vartotojui naujoviškas maišytuvų sistemas ir su jais susijusius modulius. Dešimtmečiais kaupta maišytuvų projektavimo ir įvairių medžiagų panaudojimo patirtis leido sukurti išskirtinius produktus, pasižyminčius kokybiškumu, patogumu, šiuolaikišku dizainu ir ekonomiškumu. Universali ir plati "Oras" gaminių kolekcija leis išsirinkti maišytuvus atitinkančius Jūsų poreikius ir įsiliejančius į namų interjerą. "Oras" yra bekontakčių ir elektroninių vandens maišytuvų rinkos lyderis.

 • GUSTAVSBERG

  Gustavsberg kompanijos istorija siekia 17a. Tai viena iš pirmaujančių vonios kambario įrangos gamintojų Švedijoje. Susijungus su Villeroy & Boch grupe Vokietijoje, Gustavsberg tapo viena didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Europoje.

 • SLOVARM

  Slovarm – didžiausias santechnikos gamintojas Slovakijoje. 75 metų darbo patirtis leido ištobulinti santechninės armatūros bei vandens maišytuvų gamybos procesą, įdiegti pažangiausias technologijas. Šios įmonės produkcija išsiskiria aukšta kokybe ir prieinama kaina.

 • IDEAL STANDART

  Ideal Standard jau daugiau nei 100 metų gamina aukščiausios kokybės vonios kambario įrangą. Kompanija dirba su žymiausiais pasaulio dizaineriais kurdama tvirtus ir patikimus produktus, kurie ne tik gražūs bet ir amžini. Ideal Standard gamina produktus, kurie yra suderinami su realiu pasauliu ir realiais žmonėmis. Žmonėmis, kurie žino kas jie yra, kurie myli savo vonios kambarį, kurie nori išgyventi ypatingas akimirkas savo jaukioje erdvėje.

 • MARIUS
 • Maišytuvai momentinio...
puslapyje
Rodoma 25 - 48 iš 230 dalykų
Rodoma 25 - 48 iš 230 dalykų

Follow us on Facebook