BEMETA Yra 63 prekės(-ių).

Bemeta Design Company Ltd buvo įkurta 2004 metų pradžioje. Nuo pat veiklos pradžios įmonė gamina ir parduoda aukštos kokybės vonios kambario baldus ir aksesuarus. Per keletą metų įmonės produkcija įgavo pirkėjų pasitikėjimą, ką parodo vis didėjanti gaminių paklausa Čekijos ir Europos rinkose. 2007 metais Brno vykusioje Statybos mugėje Bemeta Design Company Ltd buvo apdovanota aukso medaliu. Įmonė stengiasi, kad jų sukurti produktai vartotojams suteiktų komforto ir paprastumo, būtų estetiški ir funkcionalūs. Ateityje įmonė numačiusi savo veiklą plėsti gaminių skirtų neįgaliesiems rinkoje.

Subkategorijos

  • Omega

    Omega serija siūlo didžiausią asortimentą vonios kambario aksesuarų. Daugelis OMEGA gaminių pagaminti iš chromo-žalvario, jis yra atsparus braižymui. Lengvai ir greitai valomi. Tiesios ir kampinės lentynos yra pagamintos su matinio stiklo lentynėlėmis. Šis stiklo tipas tinka tiek vonios kambariuose tiek ir virtuvėse.

  • Retro

    Retro stiliaus mėgėjams siūlome jūsų vonios prabangos RETRO seriją. Šie unikalūs produktai garantuoja originalumą ir prabangą jūsų svajonių vonios kambariui. Galite pasirinkti iš trijų variantų apdailai: žalvaris, chromas, aukso/chrome. Lengvai ir greitai valomi. Tiesios ir kampinės lentynos yra pagamintos su matinio stiklo lentynėlėmis. Šis stiklo tipas tinka tiek vonios kambariuose tiek ir virtuvėse.

puslapyje
Rodoma 49 - 63 iš 63 dalykų
Rodoma 49 - 63 iš 63 dalykų

Follow us on Facebook